Przez jullonka
#746 Ostatnio temat "bum", o którym wszędzie głośno, a jakie jest wasze zdanie na ten temat? Myślicie, że to przejdzie? Nie da się ukryć, że w Polsce nie raz nas zrobili już w balona... 500zł na dziecko to by był chyba zbyt miły gest z ich strony i trudno mi uwierzyć, że od tak go dają, niemniej jednak z zainteresowaniem śledzę stronę http://www.program500plus.pl/ w poszukiwaniu najświeższych informacji na ten temat. Jakby ktoś pytał czemu nie w TV to nie posiadam telewizora :P
Przez magda95t
#766 Dobrze będzie jak dadzą cokolwiek. Chociaż pewnie to tylko jedna z wielu obietnic. Jeszcze była jakaś ustawa ze 1000 zł na każde dziecko niezależnie od tego czy mama pracuje czy nie i przez rok - wiec dużo mówią a jak będzie z robieniem to zobaczymy:)
Przez kicikici
#788 500 zł to chyba na drugie i kolejne dzieci. No chyba, że ktoś ma niższy dochód (max 800 zł na osobę), to wtedy też na pierwsze. Takie są plany , ale jak będzie zobaczymy. Oczywiście, że dodatkowe pieniądze by się przydały ;)
Przez basic2008
#866 No wyglada na to,że jakoś nasza Władza wybrnęła- i ten projekt przejdzie. Ale to bedzie 500 zl raz do roku. No coz, dobre i tyle. Ja uwazam, ze zamiast takich "dodatkow" na zamkniecie buzi nam wszystkim powinni w koncu pomyslec o jakims godziwym zasiłku rodzinnym- bo to, co dostajemy obecnie to kpina jakas jest
Przez kicikici
#890 Wiecie co, ja śledzę różne artykuły na ten temat, ale nie czytam już komentarzy. Bo to co ludzie wypisują, to się w głowie nie mieści. Tyle jadu, nienawiści w stosunku do rodzin wielodzietnych. Przecież nie każdy, kto ma więcej niż 2 dzieci to patologia. Opinie typu, "jak się nie ma pieniędzy, to się dzieci nie robi.". Nóż w kieszeni się otwiera.
Przez zielona-herbata
#912 A MNIE ZDENERWOWAŁA WYPOWIEDZ PANA P.GLINSKIEGO CO POWIEDZIAŁ ZE CI Z LEPSZA SYTUACJA MATERIALNA POWINNI SIĘ NIE ZGŁOSIĆ PO TE PIENIĄDZE , KURCZE TO MA BYĆ DLATEGO ZE DZIECKO SIĘ URODZIŁO A NIE JAKI MA STATUS A CO ZA TYM IDZIE MÓJ BÓL PORODOWY JEST INNY NIŻ KOBIETY MNIEJ LUB BARDZIEJ ZAMOŻNEJ ? JA JEŚLI MI BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ ZGŁOSZĘ SIĘ BEZ SKRUPUŁÓW