Przez ewelinas
#871 Mój maluszek nienawidzi leżeć na brzuszku, wystarczy że położę go na chwilę a on krzyczy i muszę zaraz go brać na ręce. Słyszałam, że leżenie na brzuszku jest potrzebne żeby zaczął raczkować i podobno dla bioderek też jest dobrze jak trochę popracuje na brzuszku. Czy są jakieś sposoby na to, żeby nakłonić go na leżenie na brzuszku?
Przez mamamaxa
#877 A ile ma Twój maluszek? Mój synek nie znosił leżenia na brzuszku i miałam takie same obawy co Ty. Odmieniło mu się jakoś około 6 miesiąca. Od tej pory nie chciał leżeć na plecach ;)
Przez ewelinas
#897
mamamaxa napisał(a):A ile ma Twój maluszek? Mój synek nie znosił leżenia na brzuszku i miałam takie same obawy co Ty. Odmieniło mu się jakoś około 6 miesiąca. Od tej pory nie chciał leżeć na plecach ;)


Ma 3 miesiące, to może też mu się odmieni bo nie chcę go tak na siłę zmuszać. Ale dobrze mi słyszeć, że nie jestem sama z tym problemem, że inne mamy też przez to przeszły i sobie poradziły z tym problemem :) myślę, że u nas też się uda :)
Przez mamussska
#905 Moj ma 5 miesiecy i lubi lezec na brzszku, rozglada sie na boki i patrzy ze zdziwieniem, bo idzi swiat z innej perspektywy. Jak byl mniejszy to tez chetnie lubil tak zasypiac, ledwo kladlam go na brzuszku i juz zasypial.
Przez oszukistka
#914 witaj moja coreczka ma 4 miesiace i tez nienawidzi lezec na brzuszku poprostu odrazu zaczyna zanosic sie placzem ale gdy mi zachorowala doktor kazal mi ja oklepywac wiec kladlam ja sobie na kolana oczewiscie brzuszkiem i ci powiem ze tak chwile polezy jak bardzo ci zalezy aby twoj skarbek sobie chwile polezal to sprobuj polozyc go sobie na kolanach ;)
Przez blondi-g
#925 Mialam ten sam problem z synkiem ktory dodatkowo mial wskazania medyczne gdyz mial bardzo duza przepukline pepkowa. Niestety jedynym sposobem zeby lezal na brzuszku to bylo lezenie i kladzenie go sobie na swoim brzuchu. Ja robolam glupie miny a on sie cieszyl i grzecznie lezal cwiczac swoje miesnie. Sam na brzuszku lezal jak mial jakies 5 miesiecy i obracal sie samodzielnie