Przez xantos23
#261 Hej ;) Moja córeczka ma pół roczku i próbuje raczkować. Potrafi chwilę utrzymać się na kolankach nawet poraczkować. Tylko niestety do tyłu. Czy mogę jej jakoś pomóc ruszyć w przód a nie w tył? :)
Przez scorek
#264 Moje koleżanki polecają biedroneczkę do nauki raczkowania. Chyba z firmy Smily Play.
Jest kolorowa i rusza się, gdy dziecko je naciśnie to biedronka ucieka.
Przez karolina7
#269 Mój syncio nie długo ukończy 8 miesięcy i nie potrafi raczkować.. nawet ciężko o pozycje aby utrzymał.. Nie martwię się tym, bo każde dziecko ma swoje tempo rozwoju. Być może od razu będzie tuptał po nóżkach ;)
Przez jolcia
#858 Moja córka jak miała 5 miesięcy to też zaczynała stawać na czworaka i do tyłu chodziła :D ale jak miała pół roku to już ładnie do przodu chodziła a teraz ma 9 miesięcy i ładnie chodzi sama przy meblach i zaczyna próbować się puszczać :)
Przez mamamaxa
#865 Ale zdolne te dziewczyny:) Mój synek skończył 9 miesięcy i pełza jak szalony. Raczkowanie mu nie po drodze:) Wstaje też samodzielnie na nóżki gdzie się da:) Myślę, że nie powinnaś się martwić raczkowaniem do tyłu. Tak jej po prostu wygodniej. I tak szybko wstała na kolanka:)