Przez kasianoj
#64 Witam,
Skończyłam karmienie piersią i stoję przed wyborem mleka modyfikowanego. Czy to ma tak naprawdę jakieś znaczenie? One chyba wszystkie są podobne. Zastanawiałam się nad NAN PRO 3 bo uległam reklamie ale ono jest bardzo drogie. Dodam, że synek nie jest na nic uczulony i ma 13 miesięcy. Doradźcie proszę i napiszcie jakie macie doświadczenia.
Pozdrawiam
Przez kakamyczek
#80 Witam, moja córeczka przez pierwsze 3 miesiące piła mleczko z HIPPa Bio Combiotik 1, naprawde bardzo dobre mleczko jeśli chodzi o skład, a przede wszystkim jest BIO! (polecam)minusem może być cena bo kosztuje ponad 40,50 zł o ile pamietam.. niestety po jakimś czasie zdiagnozowano u niej skaze białkową i musieliśmy przejść na Nutramigen (okropne mleko w smaku) Pozdrawiam.
Przez darialdz
#84 Jeśli chodzi o mleka NAN PRO to osobiscie polecam, bo używam.
Jest bardzo podobne do mleka matki i malutka chętnie je wcina przy dokarmianiu :) Cenowo owszem jest drogawe ale tez jest bardzo dużo na nie promocji :)
Moim zdaniem trafisz gdzieś 3 tanio
Przez andersik
#87 Witajcie Drogie Mamy:)
Ja niestety musiałam przejść na mleko modyfikowane już po 1 miesiącu :( I od razu kupiłam Nan od Nestle. Malutka bardzo dobrze zaakceptowała nowe mleczko, nie miala kolek ani problemu z kupką, a co najważniejsze najadała się :)
Przez magdzia
#99 Ja karmiłam piersią do 5 miesiąca i później przeszłam na mleko modyfikowane. Miałam z tym trochę problemów bo Filip nie chciał pić tych sztuczności. Przekonał się dopiero do Bebiko ( podobno jest najsłodsze). Zmieniłam je jednak na NAN bo usłyszałam od znajomych i położnej, że to obecnie najlepsze mleko na rynku - niestety pojawiły się nam problemy z kupką. Dlatego zmieniłam na Bebilon i teraz jest wszystko OK :) Myślę, że mleka modyfikowane są do siebie podobne ale na naszym przykładzie widać, że czasami trzeba popróbować żeby dopasować to odpowiednie dla naszego maluszka :)
Przez nuśka_92
#102 Ja swojego synka zaczęłam dokarmiać po 6 mż z tego względu, że moim pokarmem się nie najadał w pełni. Próbowałam różnych rodzajów i poprzestałam na Nestle Nan Pro 2, obecnie maluszek już zajada Nan Pro 3. Mleko jest słodkie i w smaku bardzo przypominające mleko matki. Z czystym sumieniem mogę polecić :)
Przez madziulek1985
#118 Ja niestety musiałam od początku dokarmiać a po 2 tygodniach moja laktacja całkowicie zniknęła, więc bardzo zależało mi, by wybrać jak najlepsze mleko. W szpitalu córka była dokarmiana Bebilonem, ale wymiotowała nim i to do tego stopnia, że się krztusiła. Razem z położną zadecydowałyśmy, że trzeba zmienić mleko na inne. Zaczęła przyjmować Nan Pro. Wszystko było dobrze przez chwilę, po czym okazało się, że ma straszne zatwardzenia, nie wypróżniała się kilka dni, bolał ją brzuszek, więc znów zaczęłam szukać pomocy. Wtedy trafiam na Hipp Bio Combiotik. Od kiedy zaczęła to mleko przyjmować, wszystkie dolegliwości ustąpiły. Widzę, że je ze smakiem, nie wymiotuje, nie ulewa, brzuszek nie boli, wypróżnienia wróciły do normy.
Niemniej uważam, że wybór mleka to indywidualna sprawa każdego dziecka, dlatego to, co odpowiada mojej córce, niekoniecznie musi przypasować Twojemu dzieciaczkowi. Mam nadzieję, że Bebilon był strzałem w 10 :)
Przez klaudiad6
#129 Hej dziewczyny;p
Moja córeczka w szpitalu była dokarmiana mlekiem Bebiko 1 i takie też teraz używam,córcia była karmiona poiersią ale do 3tygodnia życia.Wybrała bebiko by sprawdzic czy jej podpasuje a poza tym cena tez jest zachęcająca,nie wieżę w dobroczynne działanie innych mlek,produceńci wciskają wam kity a wy kupujecie drogie mleka.Pojawiły sie problemy z kupką to kupiliśmy Bebiko 1 Comfort
(30zł w aptece) i troche przeszło alee myślę że przyczyną zaparć było szybka zmiana mleka z matczynego na modyfikowane.Pediatra zamiast przepisać kapsułki na zaparcia przepisze wam drogie mleka ,tak samo jak dziecko dostaje wysypki na twarzy to tez przepiszę Ci drogie mleko a można kupić w aptece nadmanganianpotasu w tabletkach za 4zł w aptece i przemywac dziecku twarz:) Pozdrawiam