Przez madziulka010589
#743 czy jakas mama juz zastanawiala sie nad forma antykoncepcji?ja rozmyslam na wkladka Mirena mam juz 2 cudownych synkow, mialyscie moze lub macie z ta wkladka jakies doswiadczenia?
Przez kicikici
#789 Ja mam już dość antykoncepcji hormonalnej. Odkąd pamiętam, to byłam na tabletkach :/ Teraz jak urodzę, to nie wiem, jak będzie. Nie chce znowu hormonów, a metody naturalne , jak dla mnie są mało skuteczne. Zastanawiam się nad podwiązaniem nasieniowodów u męża. Taki zabieg jest odwracalny, ale my już więcej dzieci nie planujemy. Tylko jak o tym mężowi powiedzieć?
Przez romsta91
#809
kicikici napisał(a):Ja mam już dość antykoncepcji hormonalnej. Odkąd pamiętam, to byłam na tabletkach :/ Teraz jak urodzę, to nie wiem, jak będzie. Nie chce znowu hormonów, a metody naturalne , jak dla mnie są mało skuteczne. Zastanawiam się nad podwiązaniem nasieniowodów u męża. Taki zabieg jest odwracalny, ale my już więcej dzieci nie planujemy. Tylko jak o tym mężowi powiedzieć?


Bez obrazy ale myślę, że warto zacząć od siebie, a nie od męża..
Przez romsta91
#810 Po pierwszym porodzie brałam tabletki. Niestety ze względu na problemy z tarczyca nie mogłam brać nic co zawierało hormony. Teraz minęły cztery miesiące od drugiego porodu. W tym tygodniu mam pobranie krwi i endokrynologa więc rodzaj antykoncepcji zależy od tego czy mam hormony tarczycy w normie. Jeśli się okaże, że nie to pozostają mi prezerwatywy.
Przez zielona-herbata
#911 KOCHANE MAMY A MOŻE ZASTRZYKI ANTYKONCEPCYJNE ? JA OSOBIŚCIE OD JAKIEGOŚ CZASU ZDECYDOWAŁAM SIĘ I JESTEM SUPER ZADOWOLONA RAZ NA 3 MSC ZASTRZYK MA DUŻA SKUTECZNY I JEST WYGODA Z TYM ZE PLANUJĄC KOLEJNA CIĄŻE TRZEBA SOBIE TROSZKĘ ODCZEKAĆ BEZ BRANIA ZASTRZYKÓW .NAJLEPIEJ ZAPYTAĆ GINEKOLOGA O SZCZEGÓŁY ;)
Przez kicikici
#921
romsta91 napisał(a):Bez obrazy ale myślę, że warto zacząć od siebie, a nie od męża..


Jak mam niby zacząć od siebie? Nie zrozumiałam. Podwiązanie jajowodów w Polsce jest nielegalne, więc jak wg Ciebie powinnam zacząć? Bez obrazy ;) Podwiązanie nasieniowodów jest natomiast legalne i odwracalne.