Przez oszukistka
#430 moja coreczka jest od samego poczatku na nutramigenie. jestem po cesarskim cieciu i pielegniarki od razu przystawily jej smoczka potem moja mala nie chciala lapac cyca a i ja nawet tego pokarmu nie mialam na poczatku kupilam jej mleko poczatkowe bebiko ale miala straszne zaparcia i kolki pojawily sie krostki na buzi postanowilam pojsc do lekarza ten wypisal mi nutramigen podaje jej i kolki oraz zaparcia ustapily ale obawiam sie czy bede mosiala jej podawac go nawet jak podrosnie ? czy ktoras z was miala podobny problem ? te mleko jest strasznie nie dobre boje sie ze jak julcia podrosnie to nie bedzie chciala go pic
Przez magda_n
#451 Moja córcia z kolei jest na Bebilon Pepti (też dla alergików). O to czy malutka będzie chciała pić go w przyszłości to bym się nie martwiła, jeśli teraz pije to później też będzie bo już się przyzwyczaiła do smaku. Znajomi, którzy też podawali Nutramigen mówili, że jak zaczęli wprowadzać nowe produkty do żywienia, to po Nutramigenie (gorszym w smaku) dziecku wszystko smakowało :) nie mieli problemu niejadka. A to czy dziecko będzie musiało później też pić Nutramigen to musi zdecydować lekarz.
Przez oszukistka
#454 dzieki ci bardzo pocieszylas mnie troche mam nadzieje ze bedzie tak jak piszesz a jak twoje malenstwo przybiera na wage po tym mleku ?
Przez mrrrrxd
#465 Moja Alicja tez jest na nutramigenie miała kolkę zaparcia i straszne gazy bolal ja brzusio wypróbowalismy o nan i bebilon i bebiko dopiero nutramigen nam pomógł :) przyznaje mleko jest okropne w smaku ale mala je z apetytem :)
Przez mali
#860 Moja coreczka od 4 mies dostawala nutramigen poniewaz stwierdzono skaze. Na poczatku plula ale glod wzial gore i zaczela jesc. Wczesniej podawalam enfamil. Od 11 mies zaczelam wprowadzac normalne mleko kartonowe i o dziwo juz wyrosla ze skazy.