Przez cetnarju
#382 mój syn też ma 13msc i nie przesypia całej nocy. Co prawda o 20.30 już spi i koło 3.00 ma pierwszą pobudkę a następną o 6 rano. Karmię jeszcze piersią, jednakże dziś zauważyłam, że on się budzi "bo tak" i wcale nie jest głodny. Powiercił się chwilę i zasnął.
Przez oszukistka
#429 moja julcia gdy tylko wyszlysmy ze szpitala budzila sie tylko 2 razy o 12 i o 3 teraz sa dni ze spi cala noc klade o 20 wstaje o 6 a czasami jest tak ze uspie ja o 20 spi do 22 a potem co godzine placz ale staram sie nie karmic jej co godzine tylko dopajam rumiankiem ewentualnie koprem wloskim moja coreczka jest na nutramigenie wiec mysle ze to zalezy tez od dziecka raz jest mniej zmeczone raz bardziej
Przez jolcia
#515 U mnie córeczka ma teraz 9 miesięcy i niestety też budzi się w nocy 2 lub 3 razy :( kładziemy ją spać o 19.00 wstaje około 6:30 ale w nocy budzi się bo chce pić albo smoka. Czasem jej się zdarzy przespać noc ale to raz na miesiąc może
Przez ewkaj88
#522 Nasza córeczka nas rozpieściła i od drugiego miesiąca życia przesypiała praktycznie 8 godzin w nocy. Na początku oczywiście budziła się co ok 4 godzinki, ale potrafiła też spać 6 godz mając miesiąc. Nie ma reguły. Podobno na mleku modyfikowanym dzieci dłużej śpią. Ja karmiłam krótko bo ok. 2,5 miesiąca, ale mimo to nasze dziecko bardzo dobrze spało.
Zapraszam na mojego bloga: http://szczesliwamama.pl/
Pozdrawiam