Przez anitkaa_a
#263 Witam wszystkie mamusie . Potrzebuję pomocy. Myślę nad zakupem inhalatora i chciałabym wiedzieć czy może któraś z was korzystała ? Przydaje się takie urządzenie często? I na co należy zwracać uwagę przy zakupie inhalatora ? Możecie polecić jakieś konkretne modele ? Pozdrawiam .
Przez monia8324
#491 Jak najbardziej polecam inhalator kompresorowy ja mam w kształcie pingwinka - bardzo się synowi podoba-długo zastanawiałam się nad zakupem. Niestety moje dziecko bardzo często choruje na zapalenie oskrzeli kupno inhalatora było jak najbardziej pilne. Jestem bardzo zaskoczona syn mniej choruje jak tylko zaczyna kaszleć robię mu inhalacje na zwykłej soli fizjologicznej bardzo szybciutko i bez kłopotu . Ja jako mam też często używam przy przeziębieniu . Rewelacyjna rzecz
Przez anuskapl
#698 witam, inhalator świetna srprawa..mnie słuzy juz 5 lat i nie wyobrazam sobie zycia bez niego przy dzieciach. MAm Kardioline - w aptece kupiony .POLECAM
Przez lalith
#781
monia8324 napisał(a):Jak najbardziej polecam inhalator kompresorowy ja mam w kształcie pingwinka - bardzo się synowi podoba-długo zastanawiałam się nad zakupem. Niestety moje dziecko bardzo często choruje na zapalenie oskrzeli kupno inhalatora było jak najbardziej pilne. Jestem bardzo zaskoczona syn mniej choruje jak tylko zaczyna kaszleć robię mu inhalacje na zwykłej soli fizjologicznej bardzo szybciutko i bez kłopotu . Ja jako mam też często używam przy przeziębieniu . Rewelacyjna rzecz


Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja również mam pingwinka i sprawdza się rewelacyjnie. Wiadomo, że ciekawe przedmioty przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do ich użycia. My bawimy się podczas inhalacji w "tankowanie" - Synek to lokomotywka, która tankuje paliwko :D Korzystamy z niego dość często i również stosujemy inhalacje z soli fizjologicznej. Kupiliśmy inhalator, ponieważ Synek zachorował na zapalenie oskrzeli, a baliśmy się wypożyczać sprzęt z apteki. W końcu chodziło o małe dziecko. Nie żałuję tej decyzji. Pingwinek jest z nami już cztery lata i ma się jak najlepiej ;)
Przez romsta91
#811 Przy synu nie potrzebowałam inhalatora. Niestety córka strasznie choruje. Ma dopiero 4 miesiące. Kupiliśmy w Lidlu za 99 zł firmy Sanitas. Bardzo fajny. Nie chodzi głośno. Ma wymienne filtry powietrza jednak jeden starcza na 500 roboczych godzin, a w zestawie było 6. Mamy go od 3 tygodni i działa bez zarzutu.
Przez mamussska
#908 Rowniez polecam zakup inhalatora. Ja mam firmy rossmax i jestem zadowolona. Juz u 5 miesiecznego snka stosowalam. I naprawde pomaga, mozna na katarek robic inhalacje i lepiej spi.