Przez scorek
#242 Mam duży problem, bo mój syn nie chce jeść probiotyków. Przemycałam już w jogurcie, serku, nawet w ziemniakach. On zawsze wyczuł i nie chciał dalej jeść. Teraz jest na silnym antybiotyku i koniecznie muszę podawać probiotyk. Dziewczyny jak wy sobie radzicie z tym ?
Przez biedronka_2
#244 Testowałam kiedyś miśki, które wyglądają jakby z białej czekolady a są w nich probiotyki, kupiłam je w aptece. Może forma probiotyków nie odpowiada Twojemu synkowi? Ja spróbowałabym jeszcze dicoflor w kroplach podaje się to na łyżeczce jak kropelki i jest tego mniej niż np. Lacidofilu. Choć mój lekarz ufa tylko Lacidofilowi bo to podobno jest lek a wszystko pozostałe to suplementy diety.
Przez scorek
#247
biedronka_2 napisał(a):Testowałam kiedyś miśki, które wyglądają jakby z białej czekolady a są w nich probiotyki, kupiłam je w aptece. Może forma probiotyków nie odpowiada Twojemu synkowi? Ja spróbowałabym jeszcze dicoflor w kroplach podaje się to na łyżeczce jak kropelki i jest tego mniej niż np. Lacidofilu. Choć mój lekarz ufa tylko Lacidofilowi bo to podobno jest lek a wszystko pozostałe to suplementy diety.

Bardzo dziękuję. Udam się dziś do apteki i wpierw zapytam o te miśki. Bo jakie dziecko nie lubi czekolady