Przez scorek
#225 maść chłodząca ja używałam Dentinoxu i oczywiście zawsze w pogotowiu miałam przygotowany gryzak. Choć synek najbardziej upodobał sobie podgryzanie palców osób które go trzymały.
Przez meg2905
#344 Drogie mamy czy to normalne że mojemu synkowi wychodzą ząbki z boku tzn. Trójki. Z tego co wiem to powinny jedynki pierwsze wyrastać. Nie wiem co o tym myśleć? Czy któraś z was spotkała się z czymś takim?
Przez jolcia
#514 U nas jest bardzo dużo marudzenia żele słabo pomagają :( na szczęście nie ma gorączek. U mojej córki wyszły najpierw dwie dolne jedynki prawie jednocześnie a teraz zaczęły jej wychodzić górna jedna jedynka i dwójka.
Przez dodawer
#559 ja stosuje Bobo dent i muszę powiedzieć że jest dobry,skuteczny ale tez międzyczasie stosuję dla maluszka szczoteczkę silikonową którą pocieram dziąsełka to przynosi ulgę dla dziecka.
Przez blondi-g
#928 Z tego co wiem nie zawsze zabki wychodza wg powszechnie znanej kolejnosci. Jesli cie to martwi to zawsze mozesz spytac pediatre. Jesli chodzi o zele to ja stosowalam Dentinox ale nie zawsze synek pozwalal sobie posmarowac dziaselka i przy przednich zabkach nakladalam mu troche zelu na smoczek i to pomagalo. W codziennym uzyktu byla tez silikonowa szczoteczka na palec.