Przez ania-mamaklub
#134 Dziewczyny, chciałybyśmy zapytać Was o doświadczenie ze zrzucaniem brzucha po ciąży, jak długo to trwało? Jakie metody zastosowałyście, żeby pozbyć się fałdy? Co z rozstępami?
Przez monia8324
#495 Ja osobiście byłam po cc z pierwszym dzieckiem. Po ponad roku czasu po porodzie zaczęłam mieć dietę, dużo ruchu ale niestety nie było widać za dużej poprawy . Raz czasu nie było , zawsze coś wypadło żeby nie ćwiczyć w domu , imprezy rodzinne znowu jedzenie - efekt jojo. Po 3 latach po porodzie zapisałam się na fitness 3 razy w tygodniu po godzinie po miesiącu czasu już były efekty wszędzie mniejsze wymiary pod pachami brzuch biodra uda - rewelacja jem wszystko nie muszę się głodzić i wiem że karnet mam wykupiony i muszę jechać ćwiczyć całkiem inaczej podchodzę do ćwiczeń bo w gronie osób jest motywacja przy muzyce instruktor całkiem inaczej się ćwiczy i dokładnie , i bardzo intensywnie przez pierwszy miesiąc miałam okropne zakwasy nie mogłam wręcz chodzić później już żadnego bólu mi nie sprawiało . co miesiąc 2 cm mniej i 1 kg, stopniowo ale bez diety - a efekty są :) :D
Przez jolcia
#513 Ja niestety jestem prawie 9 miesięcy po porodzie i jeszcze nie wróciłam do wagi i formy z przed ciąży. Jak moja malutka miała 5 miesięcy byłam na diecie i ćwiczyłam z Chodakowską 4 razy w tygodniu po miesiącu zero efektu ani jednego kilograma i odpuściłam. Teraz nie ćwiczę i jem co chcę a waga stoi cały czas w miejscu więc nawet efektu jojo nie było. Jestem troszkę zrezygnowana i nie mam motywacji zwłaszcza że zawsze coś wyskakuje że się nic nie chcę. :(
Przez dodawer
#563 Ja jestem po cesarskim cięciu miałam zwisający nie wielki brzuszek synek ma 8miesięcy i nadal karmie piersią i brzuszka prawie już nie ma uważam że dzięki karminiu wlaśnie piersią brzuszek mi znika
Przez anuskapl
#662 Mnie ogolnie został malutki brzuszek po trzech ciążach ale jedrność skóry jest minimalna, cellulit i rozstepy są na bokach ud , kremy ultradzwieki i cwiczenia pomagaja
Przez ewkaj88
#695 Jestem bardzo szczupłą i brzuszek też miałam mały. Teraz w drugiej ciąży jest podobnie. Brzuszek wygląda jak w 7 miesiącu, a tu połowa 9 leci. Miesiąc po porodzie wróciłam do swojej wagi. Zobaczymy jak będzie teraz. W obu ciążach przytyłam ok 10 kg. Na rozstępy polecam produkty palmers i olejek kokosowy, który jest świetny na rozstępy i cellulit. Więcej na temat naturalnego oleju kokosowego znajdziesz tu: http://szczesliwamama.pl/olej-kokosowy- ... a-i-urody/
Pozdrawiam
Przez efelinka
#704 Jestem miesiąc po porodzie i mam wagę Sprzed ciąży, a na brzuszku jeszcze mała oponka jest. Polecam karmienie piersią. Nie tylko dla dziecka zdrowo ale również dla Was!
Przez sylwetka_86
#769 Witam. Bruszek po ciązy to rzeczywiscie moze byc zmora. Sama długo z tym walczylam i jednak polecam cwiczenia z Chodakowską. Zanim wrocilam do pracy poswięcałam na to 30-40 min dziennie przez 2 miesiace potem zmniejszyłam czestosc cwiczen do 3 dni w tygodniu i po 4 miesiacach schudłam 11 kg. Cięzko bylo, czesto mi sie nie chcialo ale jak widzialam efekty to sie nie poddawalam. Dlatego serdecznie polecam bo warto teraz czuje się super, aczkolwiek rozstepy troszke minimalizuja moje zadowolenie. Na nie tez probowlaam pare sposobow i nic. Ma ktos dobre rady jak chciaz troszke zminimalizowac ich widocznosc bo wiem ze pozbyc sie ich calkowicie to niemozliwa sprawa. Pozdrawiam mamuski
Przez beatasz
#841 JA jakoś nie mogę się zabrać za ćwiczenia - po ciąży przez rok chodziłam na siłownię 3-4 razy w tygodniu i nic - no może nic - kondycja była lepsza ale czas mi się skończył - znaczy przybyło pracy a do tego dom więc reszta zeszła na drugi plan ale trzeba się wziąć za siebie bo inaczej będzie kiepsko a najgorzej jest zima nie chce się nigdzie wychodzić :|
Przez mamussska
#907 W ciazy przytylam 14 kilogramow i wszytko spadlo w 5 miesiecy, ale nie brzuch. Waga jest taxsama co przed ciaza tylko tez brzuszek. Nosze pas na brzuch ale nie pomaga nietety, mam zamiar tez wziasc sie za cwiczenia bo jest ich duzo na internecie no ale jakos checi nie moge zebrac.