Przez magdalenacz
#884 Drogie mamy, jakie sa Wasze sprawdzone sposoby na wypadanie włosów? Strasznie mi teraz wypadaja, nie wiem co robić. Ponadto co stosujecie na sucha skóre, ale tylko w niektórych miejscach takich jak np. łokcie, kostki przy stopie, kolana? Macie jakies skuteczne sposoby. Z góry dziekuje za wszystkie rady :)
Przez mamussska
#906 Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz w tym watku. Mam ten sam problem z wlosami, po prostu leca same, mam wrarzenie ze sa wszedzie. Czytalam ze po porodzie pare miesiecy jak spada poziom estrogenu to moga wypadac garsciami, ale niewiem jak dlugo to moze trwac. Macie jakies sprawdzone sposoby?
Przez blondi-g
#927 Na sucha skore polecam zwykla masc z witamina A do kupienia w aptece za niecale 3zl. Mi pomogla szczegolnie na bardzo zniszczone dlonie. Jesli chodzi o wlosy to na pewno trzeba przeczekac (mi wlosy wypadaly przez prawie rok po porodzie). A to co mozna stosowacto zalezy czy karmicie piersia. Jesli tak to trzeba uwazac bo wtedy suplementy diety odpadaja bo moga przedostac sie do mleka.
Przez whiteunicorn
#939 ważne, żeby jeść w taki sposób, aby dietą dostarczyć wielkich niezbędnych do porostu włosów witamin i składników mineralnych - masz tu napisane co jeść https://www.biomedical.pl/uroda/problem ... -5746.html plus są tam proste maseczki na wzmocnienie włosów, ja najczęściej stosuje z drożdżami
Przez georgia
#1035 Radzę zbadać poziom hormonów TSH w kierunku choroby tarczycy. Bo ona właśnie się objawia wypadaniem włosów i suchą skórą. Ja na suche dłonie stosowała maść cholesterolową. Jest ona na receptę, ale najbardziej mi pomogła.