Przez ewa-mamaklub
#165 Czy dzielicie się obowiązkami domowymi ze swoimi partnerami? A co z opieką nad dziećmi, czy to Wasza domena? A może to Panowie świetnie spełniają się w tej roli?
Przez karolina7
#276 U nas jest podział.
Kąpiel szykuję mąż - kąpiemy razem
Mleczko na noc - raz ja raz mąż podaję
Z zasypianiem tak samo zależy od dnia.
Na co dzień mąż po pracy zasiada przed kompem to wtedy sadzam małego przy nim i robię swoje.
Niestety noce są całe dla mnie ;/

Zawsze powtarzam,że dziecko nie jest tylko moje !
Przez ania1114
#818 Mamy dwóch synków(4-latka i 15miesięcznego Skarba) i to mąż zajmuje się utrzymaniem rodziny z racji tego ja zajmuję się domem i dziećmi. Aczkolwiek jak tylko nadarza się okazja, tj jak mąż nie pracuje po 12h tylko po 8h włączamy go aktywnie do naszego dnia. Wówczas to tata zabiera chłopców na spacer, lub też bawi się z nimi w domu. Wieczorem ich kąpie i usypia młodszego Szkraba. Niestety te dni zdarzają się rzadko- jak dla mnie za rzadko :| Niby co to zajmowanie się domem i dziećmi sama radość, ale naprawdę z chęcią bym się z nim zamieniła i poszła do pracy
Przez kicikici
#833 U nas dzielimy się obowiązkami. Szczególnie w weekendy. Mamy grafik, kto co robi i jakoś dajemy sobie radę. Mąż przy synku potrafi zrobić wszystko, tak było od samego początku.
Przez magda95t
#899 Przeczytałam wszystkie Wasze komentarze i zastanawiam się czemu ja sie daje wrabiać.. Chociaż no nie powiem ze mąż nie robi nic przy małym (3 miesiące) . Ja cały dzien z nim siedzę, mati wraca po 16 to sie nim troche zajmie a ja coś porobie ale przy małym w ciagu dnia tez pomaga mi teściowa czasem :) w weekendy sie uczę to albo ona z nim siedzi albo mąż - jeśli nie pracuje :). Ja karmie piersią wiec i tak spędzam z nim mnóstwo czasu :D