Przez agawa
#657 Mam trójkę dzieci w wieku 5, 2 lata i 3 miesiące. Łatwo nie jest, ale te starsze genialnie się ze sobą dogadują, bardzo są za sobą. Wierzę, że maleństwo jak podrośnie również do nich dołączy. Sama mam trzy siostry. Rodziłyśmy się co dwa lata i pamiętam, że to jak dorastanie wśród rówieśników. Są plusy i minusy. Plusów więcej, bo minusy to tylko większe zmęczenie. Ale patrząc na sprawę odlegle, to raczej fajnie mieć dzieci z małą różnicą wieku.
Przez romsta91
#674 Zawsze chciałam mieć syna i córkę. Niestety ze względu na finanse zrezygnowaliśmy z planowania drugiego dziecka. W dodatku pasowało mi, że syn jest w przedszkolu, a ja mam czas wolny i mogę posprzątać, odpocząć, wyjść do koleżanki czy zająć się pracą. Córka się sama zaplanowała i nie zmieniłabym nigdy życia, które teraz mam. Finansowo nie jest najlepiej ale dajemy radę. Różnica to 4 lata. Syn bardzo pomaga przy małej. Choć lubi się drzec i mała czasem nie może przez niego spać to jest ok.
Przez kicikici
#760 Sprawa bardzo indywidualna. Nie wszyscy chcą mieć więcej dzieci i poprzestają na jednym. Dla dziecka fajnie, jakby różnica wieku była jak najmniejsza, ale dla mam nie zawsze. Ja chciałam chwilę odpocząć i po jakiś 2 latach zdecydowaliśmy się na kolejne, które jest w drodze ;)