Przez magda_n
#228 Zaczynam powoli myśleć o sezonie rowerowym. Zastanawia się nad kupnem kasku dla córki. Czy któraś z Was kupowała kask w markecie, czy raczej wybieracie sklepy sportowe? Widziałam ostatnio w Lidlu, ale boję się zaryzykować. Czy te produkty są solidne? Ja jednak bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu.
Przez scorek
#229 ja kupiłam w markecie i jestem bardzo zadowolona. Jednak nie mogę się przekonać czy jest bezpieczny bo jak na razie nie mieliśmy żadnego wypadku.
Przez monika22
#234 Ja kupiłam w Decathlonie- chyba około 50 zł- dobrze się sprawdził, ale czy jest mega bezpieczny w stosun ku do innych to nie wiem.
Przez karuś
#236 Ja muszę kupić wszystko i nie mam doświadczenia :( Teraz wybieram rowerek biegowy. Moja córcia ma 2,5 lat jesteście wstanie mi coś doradzić? Czy to faktycznie dobrze wpływa na rozwój dziecka?
Przez monika22
#237 Bardzo polecam rowerek biegowy- mój synek ma drewniany rowerek , a dopiero będzie miał 3 latka . z dnia na dzień coraz bardziej widać, jak robi postępy. Co ważne- specjaliści mówią, że po rowerku biegowym, warto przejść od razu na rower bez kółek bocznych. Dziecko na rowerku biegowym łapie równowagę i warto to wykorzystać ;)