Przez mamussska
#903 Moj maluch ma 4.5 miesiacy i nigdy nievprzespal calej nocki niestety. Ostatnio mial nawet okres ze budzil sie co godzine, ale teraz co 4 . czasem zje raz cala butle a czasem zje 20ml i mam wrarzenie ze chce sie przytulic. Ale czasem juz sama niewiem czego chce. Raz udalo mi sie go przeciagnac do. 4 a otatni osilek mial o 20 al to raz bo wode mu dalam a teraz tak nie chce :( Czekam z niecierpliwosca
Przez blondi-g
#932 Synek od ukonczenia pierwszego miesiaca spal w swoin pokoju w lozeczku. Do ok. 3 miesiaca budzil sie 2 razy na jedzenie, pozniej tylko raz a od ok.4,5 miesiaca przesypial cale noce ale wczesniej zaczelam mu w nocy dawac wode zamiast mleka. Czasami budzil sie w nocy jak zabkowal. Mial tez taki okres czasu ze budzil sie o 3-4 rano po to zeby sie pobawic ale jak tylko zauwazylam o co chodzi to nie wchodzilam do jego pokoju a on jak tylko sie nudzil rozmowa z samym soba i widzial ze zawodzenie oraz poplakiwanie nie pomaga to zasypial. Ja oczywiscie w pokoju obok nie spalm tylko nasluchiwalam ale po okolo tygodniu wszystko wrocilo do normy. Teraz synek ma prawie 2 latka i zazwyczaj przesypia cale noce.