Przez oszukistka
#1000 kochane. moja julka ma 7 miesiecy i nienawidzi lezec na buchu jak ja poloze jest dramat krzyk placz ale bylam twarda i tak moja corka nauczyla sie przewracac z brzucha na plecy teraz mam problem bo moje dziecko nawet nie pelza bo gdy poloze ja na buch to ona odrazu robi obrot na plecy siedzi juz sama widze ze stara sie jezdzic po dywanie pupa ale nie wiem jak nauczyc ja aby sama siadala a wszystko zaczyna sie od lezenia na buchu czy moglybyscie mi poradzic co mam robic czy zostawic i czekac co bedzie dalej czy moze mam isc z nia do lekarza to moje pierwsze dziecko i naprawde nie jestem doswiadczona prosze was pomozcie mi :( czy mam sie czym martwic ?
Przez zgliczek
#1007 Chyba warto odwiedzić lekarza żeby spojrzał na dziecko i ocenił czy potrzebna jest konsultacja neurologiczna. Może dziecko ma zbyt małe napięcie mięśniowe i niezbędna jest rehabilitacja. Im szybciej zacznie się rehabilitację tym lepiej. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Przez nika_08
#1010 Dzieci sie roznie rozwijaja. Moj syn obecnie 8 mies w ogole nie umial siedziec. Jak go sadzalam to od razu bach i lezal. A tu z dnia na dzien jak zaczal raczkowac sam usiadl i siedzi;-)
Moze mala potrzebuje czasu. Zachecaj ja moze zabawkami. Kladz na brzuchu i ustawiaj przed nia cos ciekawego;-) rob halas zeby ja czyms zajac. A jak naprawde sie martwisz to po pierwsze porozmawiaj z prowadzacym was pediatra a nie panikuj. Glowa do gory!