Przez oszukistka
#962 witam wszystkie mamusie prosze was o rade moja corka ma 6 miesiecy i od paru dni nie che pic mleka modyfikowanego a daje jej jeszcze nan pro1 probowalam juz z kaszka ryzowa (gdzie wczesniej zjadala ze smakiem) a teraz nie !!!! nie wiem co mam robic probowalam i przez lyzeczke nakarmic i butelke w dzien prawie wcale nie pije mm tylko robie jej kaszke mleczno ryzowa ktora je i to ze smakiem dostaje tez obiadek i deserek a jak przychodzi wieczor jest dramat jak widzi ze podchodze z butelka to zaczyna ryczec jak by ja ktos ze skory obrywal dodam ze nie ma jeszcze zabkow prosze poradzcie cos co mam zrobic zeby zaczela pic mleko :(
Przez szymus
#972 sprubój jej dać mleko w kubeczku z dziubkiem może tak wypije a jak nie to pokarm ja łyżeczką.. jesli nie bedzie chciała to proponuje kleik ryżowy na gęsto na mleku modyfikowanym..
Przez mamamaxa
#986 Witaj, pisałaś miesiąc temu, czy problem już się rozwiązał? Rzeczywiście dziwna sprawa. Próbowałabym zmienić butelkę, potem producenta mleka. A może ona po prostu zjada na tyle dużo obiadku, deserka czy kaszki że już po prostu nie jest głodna? Spróbowałabym najpierw dawać jej mleko a potem obiadek. Mój syn też buntuje się na mleko, no ale już jest roczniakiem.
Przez oszukistka
#999 drogie mamy moja coreczka dalej nie za chetnie pije mleko ale jest na tyle duza ze postanowilam dac jej tylko 2 razy dziennie mleko dostaje rano i o 12 przed obiadkiem dadam ze dostaje jeszcze danonki i kasze mleczno ryzowa jak myslicie czy dobrze robie ? na opakowaniu pisze ze powinna zjadac 4 razy dziennie mleko po 180ml a moja mala zjada tylko 2 razy po 120ml jak myslicie czy tyle jej wystarczy ? nie chcem wciskac jej na chama ale i to jest w moim przypadku nie realne bo julka wszystko i tak wyplowa nie chcem jeszcze bardziej jej zniechecac . :(
Przez julcia99334
#1036 Wg mnie budyn tez bedzie dobrym wyjsciem. Moj syn jak mial pol roku tez nie chcial pic mleka wiec robilam mu kaszke rano jak wstal i wieczorem. Moze na zeby tak odrzucila mleko? Moj syn ma 13 mies i od 2 mies nie je mleka . Znaczy zdarza mu sie na noc przed snem ale jak wychodzily mu trojki to jak widzial butelke to robil sie bordowy az. Wiec moze i u Ciebie tak reaguje na butle bo zeby ida i bola.