Przez palamk
#374 Witam,

Drogie mamy mam do Was pytanie: gdzie kupowałyście owoce i warzywa dla Waszych maluchów podczas rozszerzania diety?? Jest to bardzo ważne dla mnie, bo produkty eko są strasznie drogie a kupioną ilość maluch nie jest w stanie przejeść, żeby to się nie zepsuło... Czy mroziłyście może jedzonko a może dawałyście maluchowi te same produkty co dla dorosłych. Będę wdzięczna za liczne odpowiedzi, bo stoję w mega kropce :? :? :?
Przez agniesia2501
#583 Chciałam zapytać jak rozszerzacie dietę waszym dzieciom w wieku 8 miesięcy? Ja narazie podaje kasze manna jedna łyżeczkę dziennie do każdego dania w celu wprowadzania glutenu. Normalny gluten w jedzeniu lekarz zalecił podać dopiero po 10 miesiącu. Do tego czasu więc dziecku nie mogę dac do parowania nawet chlebka. Co o tym sądzicie?
Przez jolcia
#856 Moja córka ma 9 miesięcy i skórkę od chleba dawałam jej już nawet 7 miesiącu i nic jej nie było to chyba zależy od dziecka a nie podręcznika że 10 miesiąc i już można, Trzeba po troszeczku próbować i patrzyć na reakcje dziecka. A co do owoców i warzy ja wybieram lidl albo biedronka.