Przez monia22iniewanzetra
#22 hej dziewczyny, jak u Was idzie odzwyczajanie dziecka od siusiania w pieluszkę? mój mały już poszedł do przedszkola ,a ma 2,5 roku - wszystko rozumie, na prawdę mądry chłopczyk, ale niestety żadne przekonywanie nie działa. Cały czas siusia w pieluchę. Może macie jakieś sprawdzone metody? :|
Przez czarna75
#23 Monia ;) Ja nie pomogę. Moja Zosia ma 2 latka i dalej robi w pieluszkę. Może któraś z mam nocniczkowych nam pomoże.
Przez gosia-r
#68 Hej dziewczyny :)mój synek też skończył 2 lata,jak na razie woła,że chcę kupkę,co do siusiania,to jak go nie przypilnuje i nie wysadzę na nocnik,to pielucha pełna :)
Przez monig83
#128 U nas z synkiem też było ciężko, sam 'dorósł' do siusiania w nocniczek przed 3 urodzinami, a na córcię rewelacyjnie sprawdził się grający nocnik taki z tańszych;)
Przez sylwetka_86
#920 Hej dziewczyny moj synek skonczyl 3 latka i dalej nosi pieluszke, nie wiem jak mam go oduczyc. Siadanie na nocniczek nie pomaga on to bardziej traktuje jako zabawe siada wstaje siada wstaje i tak w kolko a nawet na glowe jak czapke zaklada <bezradna> jakies dobre rady mam które maja juz to za soba?