Przez romsta91
#621 Ja nie robiłam nic.. to znaczy w drugiej ciąży nic bo czułam się bardzo atrakcyjnie. W pierwszej ciąży Miałam mnóstwo rzeczy na głowie więc na swój wygląd nie zwracalam uwagi. Używałam wtedy tylko kremów na rozstępy, które z moim przypadku nic nie dały.
Przez ewkaj88
#716 Jedyne co robię to smaruję się preparatami przeciw rozstępom. Mam starszą córeczkę i po całym dniu z Małą w 9 miesiącu ciąży nie mam już siły na zabiegi kosmetyczne. Od czasu do czasu chodzę do fryzjera. Polecam też kosmetyczkę i masaż, najlepiej wykonany przez męża. Korzystaj z takich chwil teraz, bo jak urodzi się dziecko będzie dużo ciężej znaleźć dla siebie czas. Pomaluj paznokcie, idź z koleżankami na ciacho:) Korzystaj póki możesz:):)
Zapraszam również na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/
Pozdrawiam :) :)
Przez kicikici
#887 Szczerze mówiąc nie robię jakiś specjalnych zabiegów. Czuję się bardzo kobieco zwłaszcza z dużym już brzuszkiem. W zeszłym tygodniu byłam u fryzjera, ale chodzę regularnie, więc to raczej pod specjalny zabieg nie liczę ;)