Przez romsta91
#612 Trzy miesiące temu urodziłam córkę. Po porodzie zostało mi 8 kg. Nie mogę tego zrzucić..w dodatku męczy mnie nadmierna potliwosc.. strasznie się poce. Nie pomagają przewiewne ubrania, dobry dezodorant ani codzienna higiena. W ciąży ani po pierwszym porodzie nie miałam tego problemu. Jest to uciążliwe ze względu na brzydki zapach spod pach.. nigdy nie śmierdzialam, a teraz tak.. nie muszę nawet się męczyć. Wystarczy że śpię albo rano ubieram dzieci, wycieram kurze czy idę szybszym krokiem.. myślałam, że to połóg, ze minie.. później czytałam że nie musi on trwać dwóch miesięcy. Może trzy albo cztery.. czy któraś z was miała podobny problem i ma sprawdzoną radę?
Przez jolcia
#854 Ja jestem już ponad 9 miesięcy po porodzie i też tak mam :( jest tragedia. Oblewają mnie poty i nic nie działa. Robiłam badania konsultowałam z lekarzem i wszystko jest dobrze w wynikach. Lekarka mówiła mi że mój organizm dłużej dochodzi do siebie. Ale jest to uciążliwe bo śmierdzę. A na dodatek wypadają mi włosy i skóra na dłoniach i stopach jest strasznie sucha :(
Przez blondi-g
#930 Witam mialam dokladnie tak samo. Siedzialam sobie spokojnie i nagle czulam jak strozka potu leci mi spod pach. Meczylam sie z tym ponad pol roku. Na potliwosc ciala nie znalazlam sposobu ale pod pachy stosowalam bloker firmy Ziaja. Dla mnie rewelka. Cena niska ok.7 zl wiec mozna sprobowac