Poznaj mamy takie jak Ty, dołącz do klubu!
Przedstaw się innym użytkownikom forum i napisz kilka słów o sobie.
Przez aleksandra3
#538 Moja córka ma prawie 14 miesięcy, od 11 miesiecy nie śpi, a ja razem z nią. Nie wiem jak długo to jeszcze wytrzymam. Wczesniej zasypiała o 21 i spała do 3 (jedzenie), potem do 6 i do 8,9. Nagle wszystko sie zmieniło. ma ustalony rytm dnia, chodzi spac ok 20, w dzien śpi teraz już raz około 2 godzin. Na noc dostaje mleko z kleikiem, na kolacje kaszkę i nic. Budzi się czasami nawet co 10 minut i płacze. Czy ktos ma jeszcze taki problem?
Przez dodawer
#565 hm może jedzenie jej nie pasuje może ma uczulenie na dany pokarm sama nie wiem a może coś ją boli ,może ząbki dalej się wyrzynają.Trudno powiedzieć może trzeba spróbować dawać n noc zamiast kleiku ryżowego same mleczko w butelce.Albo przed snem dać się pobawić do woli wybiegać wyhasać.
Przez romsta91
#648 A gdzie zasypia? W swoim łóżku? Syn nauczył się spać w naszym łóżku. Po każdym wyniesieniu go budził się i płakał.. z podatku przyzwyczaił się do normalnej poduszki. Trzeba było mu zmienić. Tydzień stania nad łóżeczkiem, nowa poduszka i spał bez problemu. Druga sprawa, ze może pani dziecko jest zmęczone i nie może zasnąć albo ma przed snem dużo wrażeń? Może stres? W nerwach ciężko zasnąć nawet dorosłemu.
Przez anuskapl
#658 Witam Was mamusie, Czy Wasz maluszek budzi się częściej niz dwa razy w nocy??? Jak czesto karmicie??? Moja corka ma 7miesięcy i budzi się 2-3razy zjada po 140ml mleka - od poczatku je mało a czesto...
Przez paulonka
#672 Witam :D Mój też ma 7 miesięcy i budzi się 2-3 razy w nocy. Problem jedynie w tym, że zasypia późno bo dopiero ok. 23. Myślałam, że mu to przejdzie ale to już trwa kolejny miesiąc i nic się nie zmienia. Ech ;)