Poznaj mamy takie jak Ty, dołącz do klubu!
Przedstaw się innym użytkownikom forum i napisz kilka słów o sobie.
Przez izunia989
#470 Witam.
Jestem Iza mam 26 lat pochodzę z województwa Lubelskiego z małej wioski niedaleko Lublina.
Od ponad 3 lat jestem szczęśliwą mężatką, a od ponad 7 miesięcy moje życie dziele na troje, ja, mąż i nasza córka Marysia najszczęśliwsze dziecko na świecie. To taka nasza mała trzy osobowa rodzinka :)
Ja zajmuję się domem ale niebawem zaczynam poszukiwanie pracy. Na chwile obecną cieszę się poczynaniami naszej córki :) A w wolnym czasie prowadzę bloga, zapraszam tym bardziej że nie długo pojawi się pierwszy konkurs :) --> www.marysia989.blox.pl
Przez jolcia
#512 Hej :)
Ja również jestem mamą jednej gwiazdeczki o imieniu Oliwka która ma prawie 9 miesięcy. Mam na imię Jola i mam 28 lat jestem z Kętrzyna (woj. Warmińsko-Mazurskie). Nasza rodzinka To ja, mój mąż (od 10 lat razem a po ślubie prawie 3 lata) i masza kochana córeczka. Pozdrawiam
Przez livebysuzzy
#544 Witam!

Mam na imię Katarzyna, pochodzę z małej miejscowości należącej do Piwnicznej Zdroju. Mam 22 lata. Od 5 miesięcy jestem szczęśliwą żoną a już w lutym zostanę mamą. Już nie mogę się doczekać. Interesuje się sportami: narciarstwo, siatkówka, koszykówka czy piłka ręczna. Jednak moim największym hobby jest pisanie bloga kosmetycznego. Uwielbiam testować nowe kosmetyki, a później dzielić się opiniami na ich temat na swoim blogu. :)
Przez efelinka
#699 Witam wszystkie mamusie :P Od miesiąca jestem jedną z Was :) Myślałam, że będzie ciężko ale na szczęście moja córeczka jest grzecznym aniołkiem :D Zdaje sobie sprawę, że z biegiem czasu to się zmieni, bo przecież każdy z nas miał coś z urwisa :P
Przez magdusia
#993 Witam serdecznie,
Mam na imię Magdalena mam 24 lata, mieszkam w niewielkim miasteczku niedaleko Krakowa.
Od 4,5 miesiąca jestem mamą ślicznej uśmiechniętej Justynki. Wraz z córeczką i narzeczonym tworzymy bardzo szczęśliwą rodzinkę.
Ja w obecnym czasie zajmuje się córeczką i domem, ale planuję w niedługim czasie wrócić do pracy.

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie mamy :D