Przez ms0
#498 moim zdaniem z dodatkowymi zajęciami dla dzieci nie należy przesadzać. mój syn sam wybrał zajęcia dla niego interesujące i chętnie w nich uczestniczy. wiem, że nie wszyscy rodzice podzielają takie podejście i już swoim najmłodszym zaszczepiają pewien rodzaj rywalizacji. kto da więcej...
Przez monia8324
#504 Witam, jestem mamą 5 letniego syna. Mój Marek chodzi już 3 rok do przedszkola od najmłodszych lat . Zapisuje go na każde zajęcia jakie tylko są . Po pierwsze ten czas w przedszkolu jest najlepszym miejscem rozwoju malucha, nie jestem wstanie mu tylu atrakcji zorganizować w domu,. Syn jest bardzo zadowolony ma tych zajęć sporo, ale bardzo przydatne zajęcia syn szybciej się rozwija . Moim zdalniem dziecko szybciej sobie poradzi w szkole . Lepiej więcej niż za mało :)
Przez lalith
#779 W naszym przedszkolu dzieci mają dodatkowe zajęcia z rytmiki i angielskiego dla wszystkich maluchów, które zostają w przedszkolu do 14.30. Synek uwielbia rytmikę i nie może doczekać się dnia, kiedy znowu będzie szalał na parkiecie ;)
Przez dzastinaa
#786
monia8324 napisał(a):Witam, jestem mamą 5 letniego syna. Mój Marek chodzi już 3 rok do przedszkola od najmłodszych lat . Zapisuje go na każde zajęcia jakie tylko są . Po pierwsze ten czas w przedszkolu jest najlepszym miejscem rozwoju malucha, nie jestem wstanie mu tylu atrakcji zorganizować w domu,. Syn jest bardzo zadowolony ma tych zajęć sporo, ale bardzo przydatne zajęcia syn szybciej się rozwija . Moim zdalniem dziecko szybciej sobie poradzi w szkole . Lepiej więcej niż za mało :)



Świetne podejście. Ja mam podobne zdanie.
Za jakiś czas może dziecko zdecyduje które zajęcia podobają mu się najbardziej i skupi się na nich najbardziej
Przez mini005
#923 Moje dziecko chodzi do przedszkola na Bielanach, nauczyciele organizują wiele zajęć dodatkowych, ale to dzieci decydują na które maja ochotę uczęszczać, nie ma sensu dzieci zmuszać. Nasze przedszkole organizuje wiele zajęć sami zobaczcie http://www.puchpuch.pl/pl/zajecia-dodatkowe/zajecia-dodatkowe nz pewnością każde dziecko wybierze coś interesującego dla siebie.