Przez magda95t
#768 Zalezy jaki wiek dziecka:) dla malucha polecam babyono rożne grzechotki i przytulali :) a dla większego fisher price- misie które śpiewają i z częściami ciała sa bardzo fajne. Nowa zabawka to taki robocik który tańczy i dziecko moze go naśladować , co prawda cena nie zachwyca ale to zabawki na lata :). Tego jestem pewna :)
Przez dzastinaa
#782 To zależy w jakim wieku jest dziecko.
Jeśli chodzi o niemowlęta i bardzo małe dzieci warto przywiązywać uwagę do kolorów - mogą to być słynne bączki, kolorowa piramida, gdzie dziecko układa krążki od największego do najmniejszego itp.
Od 2-go roku życia w moim domu zaczęły pojawiać się puzzle. Najpierw były to 24 bardzo duże elementy, które z czasem przekształciły się w mniejsze.
Teraz mój synek ma 3,5 roku. W naszym domu jest dużo gier (np. planszowych) - bardzo prostych, a uczących dziecko przede wszystkim liczyć. Jest to świetne rozwiązanie i pomysł na WSPÓLNIE spędzany czas z dzieckiem. Polecam.
Przez beatasz
#840 Zabawek jest bardzo dużo należy je albo wybierać takie które moga spełniać kilka funkcji albo cześć których masz schować na jakiś czas a potem wyjąć są super bo sa "nowe" stare