Przez mini005
#404 Witam was czeka mnie przeprowadzka za miesiąc :( Nie bardzo wiem jak się za to zabrać ponieważ mam tyle tych rzeczy do spakowania i nie wiem od czego mam zacząć. Przyjaciółka poradziła mi wynająć firmę przeprowadzkową wybrałam firmę działającą na moim terenie przeprowadzki jastrzębie Mówiła że są świetni no ale jak spakować te wszystkie ubrania, zabawki małego i inne drobiazgi?
Przez kicikici
#873 Ja przeprowadzając się zrobiłam generalny porządek w rzeczach. Mnóstwo rzeczy oddałam lub wyrzuciłam. Radzę zrobić tak samo :)
Przez kasiafedorowicz
#895 Wedlug mnie najlepsze bedzie posegregowanie wszystkiego na to co zostaje z nami i na to co wyrzucamy ! :) Bo po co Nam "stare graty" ktore i tak nie beda uzyteczne w nowym mieszkaniu ?! ;)

A pozniej to juz nie taki ogromny problem.. Kup wielkie worki takie jak na śmieci.. wkladaj tam wszystko posegregowane.. zabawki osobno ciuszki osobno itd. I na kazdy worek naklejka co jest w srodku..

Po wprowadzeniu sie do nowego mieszkania worki wkladaj do kazdego pomieszczenia wedlug napisu z worka.. zabawki dla dzieci do pokoju dziecinnego.. kuchenne do kuchni.. etc. Unikniesz haosu ! :)
Przez mini005
#987 Ktoś poradził mi żebym kupiła sobie folię strecz oraz bąbelkową, nie bardzo rozumiałam dlaczego ale kupiłam w sklepie internetowym na https://ejedrek.eu/ kupno tego to była dobra decyzja. Dzięki tej foli moje meble nie uległy najmniejszym urazom :)
Przez jullonka
#1005 W nowym domu warto pomyśleć o zwiększeniu bezpieczeństwa swojego i dzieci poprzez montaż monitoringu. Macie coś takiego u siebie? Mnie ostatnio znajomy polecał i powiem szczerze, że jak tak przejrzałam strony firm, które się tym zajmują np. http://deltavideo.pl/ to wcale nie jest to takie drogie udogodnienie i warto w nie zainwestować. My już swój zestaw wybraliśmy - po świętach będziemy zamawiać.