Przez kaiia
#387 Drogie Mamy:) Chciałabym poruszyć temat przekąsek - co dajecie swoim pociechom? może macie jakieś szybkie, sprawdzone sposoby, prócz owoców (mój młodszy synek nie znosi owoców). Co sądzicie o mlecznych kanapkach np. Monte Snack? Moje dzieci je uwielbiają i mogłyby je jeść 5 razy dziennie na wszystkie posiłki :lol: Czy Wy tez macie do nich słabość? Próbowałyście?
Przez ewa-mamaklub
#394 Kaiia dziękuję za podjęcie tego wątku to bardzo istotna kwestia, szczególnie gdy na co dzień ma się do czynienia z niejadkiem. Jak mądrze wybierać przekąski, aby nie zastąpiły one zwykłych posiłków?
Przez dwudziestatrzecia
#399 Moj syn uwielbia mleczna kanapke ;) musze ja chowac za sloikami w lodowce... czesciej jednak dostaje chlebek z miodem, smakuje a jest zdrowsze. Kiedy wiem ze bedzie mial problem ze zjedzeniem jakiegos obiadu (brokuły, zupy itp) polecam zaproszenie niejadka do kuchni i wspolne przygotowanie obiadu ;) dziala!! Chetnie probuje i pomaga ;) doszlo do tego ze jak gotuję syn sam przychodzi i pyta czy moze pomóc ;) trzymam kciuki za Wasze niejadki ;*
Przez agunia2
#420 Dzięki projktowi trnd miałam możliwość testować świetne przekąski Cheese Snack, które są idealne dla dzieci. Cheese Snack to zdrowe przekąski bez konserwantów i innych dodatków, występują w dwóch smakach naturalny i ketchupowe. Każdy paluszek pakowany jest oddzielnie co jest świetnym rozwiązaniem, gdyż można je dać dziecku do szkoły jako drugie śniadanie, zabrać ze sobą idąc chociażby na spacer. Polecam z całą odpowiedzialnością, ale bardziej te naturalne, które wszystkim smakują. Spróbujcie koniecznie i czekam na opinie.
Przez niki0077
#432 Witam, chciałabym się podzielić opinią na temat serowej przekąski Cheese Snack firmy Zott. Jest to zdrowa przekąska serowa w dwóch smakach - original i ketchup, lubiana przez dzieci jak i dorosłych :) Mimo tego, że jest bardzo smaczna dostarcza organizmowi niezbędnych wartości odżywczych jak wapń i białko, nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników - jest w całości naturalnym produktem. Moja rodzinka i znajomi po prostu je uwielbiają chociaż nam osobiści smakuje bardziej smak original, ale każdy lubi co innego. Córa się nimi strasznie zajada :) Opowiedziałam znajomymi o projekcie trnd, w którym biorę udział i bardzo pozytywnie do tego podeszli a jak spróbowali to było jeszcze lepiej, byli zachwyceni. Zapraszam do spróbowania przekąsek serowych Cheese Snack firmy Zott sami się przekonajcie jakie to smaczne :)
Przez mavi
#483 ja ze swojej strony proponuję bardzo zdrowe ciasteczka z ciecierzycy z gorzką czekolada, pudding jaglany z karobem, sushi dla dzieci, domową galaretkę pomarańczowa bez cukru, wszelkie placuszki słodzone ksylitolem, owocowe szaszłyczki, ciasteczka również słodzone ksylitolem lub miodem. Pozdrawiam :)
Przez ewelinas
#870
ewkaj88 napisał(a):Znam super przepis na ciasteczka owsiane. Są przepyszne, zdrowe i szybkie w przygotowaniu. Dla dzieci idealne. Przepis znajdziecie na moim blogu: http://szczesliwamama.pl/?p=24

Polecam i smacznego


Te ciasteczka są genialne i bardzo smaczne :)